دسته‌بندی نشده

فروش انواع تیرآهن I Beam

انواع تیرآهن I Beam

شاید هیچ تیر فولادی پایدارتر، بادوام تر و پرکاربردتر از تیر I Beam نباشد. برای سازه های فولادی تجاری و صنعتی انتخاب مواد و محصولاتی که پایداری سازه و نتایج طولانی مدت را تضمین می کنند منطقی است. همانطور که گفته شد انواع تیرآهن I Beam پایدارترین پایه‌ها و تکیه‌گاه‌ها را فراهم می‌کنند و در طول سال‌ها در طیف وسیعی از پروژه‌ ها مورد استفاده قرار گرفته‌اند. این تیرها به طور گسترده در صنعت ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند از این رو اگر در زمینه ساخت و ساز یا مهندسی عمران کار می کنید درک این محصولات حیاتی است.

انواع تیرآهن I Beam

  • تیرهای جهانی
  • تیرهای H
  • تیر ساده
  • تیر یکسر گیردار
  • تیر ساده با انتهای آزاد

بسیاری از مردم از این محصولات به عنوان تیرهای RSJ یاد می کنند. تیرآهن های فولادی RSJ با توجه به اینکه سطح مقطع I شکل دارند که در اندازه های مختلف موجود است همان انواع تیرآهن I Beam هستند. برای سازندگان فولاد سازه ای تنها تفاوت بین یک تیر RSJ و یک تیر I در بیان محاوره ای است.

انواع تیرآهن I Beam

انواع تیرآهن I Beam

شکل و ساختار انواع تیرآهن I Beam

تیرهای فولادی از دو صفحه افقی که در غیر این صورت به عنوان فلنج شناخته می شوند، تشکیل شده است که توسط یک جزء عمودی به نام تار به هم متصل می شوند. این ترکیب برای ایجاد یک بخش I، در حالی که ستون های جهانی کمی از نظر عمق کوچکتر هستند اما طول فلنج بیشتری دارند. بیشتر تیرهای I Beam از فولاد ساختاری ساخته می شوند اما می توانند از فلزات دیگر مانند آلومینیوم و فولاد نرم نیز ساخته شوند.

هنگام سفارش از تامین کنندگان فولاد سازه، خریداران باید بسته به نیاز ساختمان خود، اندازه و ابعاد تیرهای فولادی را مشخص کنند. در صورت رعایت نقشه های ساخت فولاد شرکت فولادسازی تیرها را با ابعادی که در نقشه ها تعریف شده است می سازد. سازندگان هنگام مراجعه به شرکت های تیرآهن فولادی باید موارد زیر را در نظر بگیرند:

  • انحراف
  • کمانش
  • تنش
  • لرزش
  • خم شدن

طراحی جهانی تیر باعث می‌شود که به جای کمانش، تحت تنش زیاد خم شود. برای دستیابی به این نتیجه، اکثر مواد پرتو I در داخل الیاف محوری قرار دارند. چندین مزیت استفاده از انواع تیرآهن I Beam در فولادسازی سازه وجود دارد:

ابعاد مختلف: دلیلی وجود دارد که تیرهای I را تیرهای جهانی می نامند. آنها در طیف گسترده ای از وزن ها، ابعاد و اندازه ها و همچنین دارای عمق بخش عرض فلنج و ضخامت شبکه برای اهداف مختلف در دسترس هستند.

توزیع وزن یکنواخت

آنها برای تحمل بارهای یکنواخت در طول تیر طراحی شده اند که حداکثر انحراف در مرکز تیر قرار می گیرد. این باعث افزایش کشش در طرفین تیر می شود. با وزن اعمال شده بر روی فلنج، کل جرم به طور مساوی توزیع می شود و باعث می شود که استرس کمتری از تار عبور کند.

بارهای زیادی را تحمل می کند

همانطور که قبلاً ذکر شد طراحی تیرهای I Beam باعث می‌شود که تحت تنش زیاد، به جای کمانش، خم شوند. تیرهای جهانی فولادی می توانند بارهای زیادی از سازه ها را تحمل کنند. استحکام فولاد در شکل انواع تیرآهن I Beam همچنین می‌تواند به کاهش نیاز به سازه‌های پشتیبانی متعدد دیگر کمک کند که می‌تواند به صرفه‌جویی در زمان در ساخت و ساز کمک کند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در فروشگاه آهن تماس بگیرید.

در ساخت فولاد سفارشی

تیرهای فولادی بسیار متنوع هستند و می توانند در پروژه های مختلف ساختمانی فولادی مورد استفاده قرار گیرند. ساخت فولاد شامل برش، خمش و شکل دادن به فولاد است و ساخت تیرهای فولادی یکی از کارآمدترین فرآیندها برای انجام سفارشات و رعایت مهلت های پروژه است. استفاده از تیرهای I Beam در طول فرآیندهای ساخت فولاد سازه ای سفارشی و جوشکاری برای همه انواع ساخت و ساز آسان تر است.

انواع تیرآهن I Beam

انواع تیرآهن I Beam

قابل بازیافت و مقرون به صرفه

محصولات فولادی را می توان چندین بار بازیافت کرد. آنچه فوق العاده است این است که هر چه بیشتر از آنها استفاده شود، هرگز قدرت آنها به خطر نمی افتد. بازیافت فولاد ساختاری همچنین می تواند به کاهش هزینه ها، صرفه جویی در هزینه های تولید، مواد، زمان و انرژی کمک کند.

تامین کنندگان انواع تیرآهن I Beam

اگر به دنبال یک شرکت تولید فولاد سازه ای قابل اعتماد با مقدار زیادی تجربه و دانش هستید، به کارخانه های موجود در فروشگاه آهن نگاه کنید. اگر به تیرهای فولادی نیاز دارید، کارخانه های موحود در ایران نه تنها می تواند آنها را بسازد، بلکه خدمات اضافی را نیز ارائه می دهد که می تواند پروژه ساخت و ساز شما را آسان و بدون دردسر کند.

فروشگآه آهن ارائه دهنده تمامی مقاطع فولادی در ایران می باشد که آماده خدمات رسانی به تمامی خریداران و پیمانکارها و همچنین شرکت های تولیدی می باشد. ما در کاری که می توانیم برای شما انجام دهیم بسیار انعطاف پذیر و شفاف هستیم. ما خوشحالیم که سازندگان و تامین کنندگان فولاد سازه ای مورد اعتماد شما در ایران هستیم و خوشحالیم که در هر مرحله به شما کمک می کنیم.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *