دسته‌بندی نشده

انواع تامین کنندگان ورق فولادی ضد زنگ

تفاوت بین ورق فلزی و صفحه

ورق فولادی ضد زنگ برای کاربردهای مختلفی استفاده می شود که در آنها دوام، استحکام، نگهداری کم و مقاومت در برابر خوردگی مهم است. در صنعت ساخت و ساز برای حمایت از پایه های ساختمان و همچنین برای صنایع خودروسازی، دارویی، شیمیایی، پتروشیمی، حمل و نقل و هوانوردی استفاده می شود.

ورق فولادی ضد زنگ همچنین برای پشتیبانی ساختاری برای راه‌آهن‌ها کشتی‌ها وسایل نقلیه نظامی و کامیون‌ها استفاده می‌شود که آن را به یک جزء حیاتی در صنایع سنگین تبدیل می‌کند. به دلیل اهمیت آن کسانی که وظیفه تامین منابع ورق فولادی ضد زنگ را بر عهده دارند باید قبل از انتخاب تعدادی از عوامل را به دقت در نظر بگیرند.

انواع تامین کنندگان ورق فولادی ضد زنگ

صنایع و کاربردهای متعددی برای صفحات فولاد ضد زنگ وجود دارد که تامین کنندگان این مواد تمایل دارند در بازار داخلی یا جهانی تمرکز کنند. مراکز خدمات فولادی در داخل کشور تامین می‌شوند و کالاهای فولادی که قبلاً ساخته شده‌اند و می‌توانند برای کالاها مانند سقف‌های فولادی یا محفظه‌های لوازم مورد استفاده قرار گیرند ارائه می‌کنند.

اینها به احتمال زیاد فرم های استاندارد مانند ورق فولادی ضد زنگ را عرضه می کنند. عرضه‌کنندگانی که در سطح جهانی فعالیت می‌کنند معمولاً تولیدکنندگان فولاد تجاری عمومی هستند که خروجی اصلی آن‌ها به شکل شمش همراه با محصولات نیمه‌تمام مانند اسلب بیلت و بلوم است، اگرچه برخی از آنها ورق فولادی ضد زنگ استاندارد نیز تولید می‌کنند.

تامین کنندگان ورق فولادی

تامین کنندگان ورق فولادی

تولیدکنندگان ورق

کسانی که ورق فولادی ضد زنگ می خرند معمولاً از طریق فروشندگان شرکت یا نمایندگان مستقلی که از چندین تولید کننده تهیه می کنند، خرید می کنند. در بیشتر موارد، قیمت‌های این تامین‌کنندگان پایین‌ترین قیمت ورق هستند مگر اینکه خریدار در محلی دورافتاده قرار داشته باشد که هزینه‌های حمل و نقل برای آن بالاتر است. با این حال برخی از تولید کنندگان صفحات فولادی ضد زنگ سفارشات کوچکتر را پر نمی کنند.

توزیع‌کنندگان ورق

اینها به‌عنوان دلال کارمند یا عمده‌فروش شناخته می‌شوند که مستقیماً از چندین تولیدکننده خرید می‌کنند و مقادیر زیادی فولاد ضد زنگ را خریداری و انبار می‌کنند. عرضه‌کنندگانی که برای تولیدکنندگان توزیع می‌کنند تمایل دارند قیمت‌های بالاتری را دریافت کنند، اگرچه می‌توانند سفارش‌های کوچک‌تری را نیز تحویل دهند. گاهی اوقات توزیع کنندگان می توانند ورق فولادی ضد زنگ را با هزینه کلی کمتر تهیه کنند زیرا هزینه حمل و نقل آنها معمولاً بسیار کمتر است در حالی که زمان تحویل آنها سریعتر خواهد بود.

تامین کنندگان مستقل ورق

اینها مغازه های کوچکتر و سایر نهادهایی هستند که بر تولید محصولات ویژه و اهداف خاص تمرکز می کنند و معمولاً از طریق نمایندگان به فروش می رسند. قیمت‌ها از طریق این صنعتگران بالاتر است اگرچه ورق فولادی ضد زنگ و سایر محصولاتی که تولید می‌کنند از کیفیت بالاتری برخوردار هستند.

واردکنندگان ورق

این تامین کنندگان ورق فولادی ضد زنگ بسیار شبیه یک توزیع کننده داخلی عمل می کنند اگرچه در سطح جهانی به فروش می رسند. بسته به منبع، حتی ممکن است مستقیماً به کسانی که به انبار واردکننده در خارج از کشور سفر می کنند بفروشند.

به دلیل محتوای کروم سطوح ورق فولادی ضد زنگ به راحتی زنگ نمی زند بنابراین فولاد ضد زنگ اغلب به عنوان فولاد مقاوم در برابر خوردگی نامیده می شود. برای ساخت محصولات متعدد از جمله برای ساخت تانکرهای شیمیایی یا سوخت و در کارخانه های پتروشیمی، حیاتی است. ورق فولادی ضد زنگ همچنین در صنایع شیمیایی ساخت و ساز فرآوری مواد غذایی و صنایع دارویی استفاده می شود.

تامین کنندگان ورق فولادی

تامین کنندگان ورق فولادی

چه چیزی یک تامین کننده خوب را می سازد؟

خریداران معمولاً هنگام تهیه فولاد ضد زنگ روی یک موضوع متمرکز می شوند: قیمت ورق گذاری تأمین کننده. اگرچه این یک ملاحظات مهم است، اما جنبه‌های دیگر رابطه خریدار و تامین‌کننده نیز اگر نه بیشتر مهم هستند. تامین کنندگان ورق فولادی ضد زنگ برای ماندن در تجارت نیاز به کسب درآمد دارند، بنابراین اغلب سعی می کنند خود را به عنوان چیزی فراتر از ارائه ارزان ترین قیمت بفروشند.

قابلیت اطمینان در هنگام تهیه فولاد ضد زنگ نقش مهمی ایفا می کند. تامین کنندگان باید محصولات را به موقع و در شرایط خوب ارائه دهند. اگرچه فولاد ضد زنگ در برابر خوردگی مقاوم است اما اگر به درستی نگهداری نشود یا به درستی مورد استفاده قرار نگیرد همچنان می تواند زنگ بزند. تامین کنندگان بزرگتر نیز به طور خودکار قابل اعتمادتر نیستند. حتی ممکن است منطقی باشد که از دو تامین کننده کوچکتر برای داشتن یک منبع پشتیبان استفاده کنیم تا اینکه از یک تامین کننده بزرگ استفاده کنیم.

تامین کننده خوب ورق

عامل کلیدی و مرتبط دیگر ثبات است. عرضه‌کننده‌ای با شهرت قوی در میان مشتریان نیروی کار پایدار و سابقه طولانی کار با فولاد ضد زنگ ناگزیر منبع پایدارتری را ارائه می‌دهد و کسب‌وکارهای پایدار نیز قابل اعتمادتر هستند. ممکن است نشانه‌های خاصی نیز وجود داشته باشد که نشان می‌دهد یک تامین‌کننده در وضعیت مالی ثابتی قرار ندارد.

به عنوان مثال اگر محموله‌ها زودتر از زمان درخواستی وارد شوند، می‌تواند به این معنی باشد که تأمین‌کننده کمبود سفارش دارد و در تلاش است تا جریان نقدی خود را تسریع بخشد. یکی دیگر از عوامل مربوط به مکان است، زیرا هزینه های حمل و نقل معمولاً هنگام سفارش از فاصله دور بالاتر است.

فولاد ضد زنگ با منبع ملی ممکن است در واقع به دلیل مالیات واردات قیمت بالاتری داشته باشد. محصولاتی که از یک تامین کننده دور سفارش داده می شوند نیز زمان بیشتری برای رسیدن خواهند داشت به خصوص محصولاتی که نزدیک یک مرکز لجستیکی اصلی نیستند. مدت زمانی که طول می کشد تا مواد به دست مشتری برسد به طور اجتناب ناپذیری بر خروجی محصولات نهایی نیز تأثیر می گذارد.

به‌ علاوه هنگام سفارش بهتر است کسب‌ وکارها بررسی کنند که آیا برای تعداد سفارش تخفیف وجود دارد یا حتی ارسال رایگان. سایر ویژگی های سودمند به قابلیت های تامین کننده مربوط می شود. این شامل ارائه شرایط تجاری جذاب دانش فنی پیشرفته کارکنان آموزش دیده و تمایل به ارائه خدمات شایسته به مشتریان است.

ملاحظات پروژه

توجه دیگر باید پروژه ای باشد که مشتری برای آن از ورق فولادی ضد زنگ استفاده می کند. تامین کنندگان باید با دقت انتخاب شوند تا اطمینان حاصل شود که می توانند بهترین قیمت ورق و محصول را برای پروژه ارائه دهند.

بودجه:

گاهی اوقات به سختی می توان به نقل قول های دقیق دست یافت. مهم است که هم مشتری و هم ارائه دهنده ورق فولادی ضد زنگ بودجه را بدانند. این امر رسیدن به یک معامله عادلانه را آسان تر می کند. داشتن محدودیت های بودجه ای جامد همچنین به مشتریان اجازه می دهد تا برخی از تامین کنندگان را بر اساس هزینه حذف کنند.

مقیاس:

اغلب بهترین فروشنده به اندازه پروژه بستگی دارد. برخی از تامین کنندگان ورق فولادی ضد زنگ می توانند تقاضای مقیاس بزرگ را بهتر از سایرین برآورده کنند، و قادرند سفارشات زیادی از ورق فولادی ضد زنگ را بدون اطلاع زیاد ارائه دهند.

جدول زمانبندی:

مهم است که هنگام سفارش ورق فولادی ضد زنگ تامین کنندگان بدانند که مشتری چقدر و چه زمانی به آن نیاز دارد. این را می توان با تعیین تاریخ های تکمیل واقعی و ارائه آن به تامین کننده توسط تیم ها انجام داد. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که پروژه ها در زمان بندی تکمیل می شوند.

تامین کنندگان ورق فولادی

تامین کنندگان ورق فولادی

تامین کننده ورق فولادی ضد زنگ

فروشگاه آهن مجموعه‌ای از ورق‌های فولادی ضد زنگ را عرضه می‌کند که در اکثر گریدها و معمولاً گالوانیزه موجود هستند. علاوه بر این، تیم فروش ما تجربه بیش از 30 سال را ترکیب کرده است. کارشناسان فروش متخصص ما برای پاسخ به هرگونه سوال در مورد ورق فولادی ضد زنگ یا سایر محصولاتی که ما عرضه می کنیم در دسترس هستند.

چه مشتری در گوشه و کنار دنیا باشید فروشگاه آهن می‌تواند نیازهای فلزی شما از جمله انواع ورق مقاطع فولادی مشخصات نظامی و سایر ساخت‌های خاص را تامین کند. همین امروز با ما تماس بگیرید تا درباره کارهایی که می توانیم برای شما انجام دهیم بیشتر بدانید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *