دسته‌بندی نشده

صرفه جویی در هزینه ساخت ورق فلزی

طراحی ورق فلزی

تکمیل پروژه ساخت ورق فلزی فرآیندی پرهزینه است. طراحی نمونه اولیه احتمالی، فرآیند تولید واقعی، و فرآیندهای تکمیل همگی دارای هزینه‌های مرتبط هستند. علاوه بر کاری که برای پروژه شما انجام می شود خود مواد نیز هزینه دارند. برای صرفه جویی در هزینه به یک طراحی بهینه شده و یک برنامه صرفه جویی در هزینه نیاز دارید. ما فهرستی از نکاتی را گردآوری کرده ایم که می تواند به شما در صرفه جویی در هزینه پروژه بعدی ساخت فلز کمک کند.

هزینه ساخت ورق فلزی

در صورت امکان به دنبال متخصص ساخت ورق فلزی باشید که مهندسان داخلی راشامل می شود و خدمات طراحی ارائه می دهند. به طور معمول، این مهندسان دارای مهارت‌ها و تجربه‌های تخصصی مختص فرآیند ساختی هستند که انتخاب می‌کنید. آنها می توانند به شما کمک کنند تا طراحی خود را از طریق انتخاب مواد و توصیه های پردازش درون خطی که ممکن است از امکان پذیر بودن آنها آگاه نباشید بهینه کنید.

وجود مهندسان داخلی در دسترس برای کار بر روی پروژه های شما چشم انداز بیشتری را به شما می دهد که می تواند به کاهش هزینه های مواد، تولید و حمل و نقل شما کمک کند. با وجود این مهندسان پروژه شما همچنان مطابق با مشخصات شما تکمیل خواهد شد. با این حال این بدان معنی است که اگر شما هر گونه اشتباهی در طراحی خود داشته باشی در محصول نهایی آشکار می شود.

ساخت ورق فلزی

ساخت ورق فلزی

مواد مناسب برای ساخت ورق فلزی

انتخاب متریال مناسب برای پروژه خود برای صرفه جویی در هزینه بسیار مهم است. از اندازه های موجودی این مواد استفاده کنید و مطمئن شوید که از ارزان ترین مواد ممکن برای نمونه های اولیه مانند استفاده از آلومینیوم روی فولاد ضد زنگ استفاده کنید. هنگام انتخاب متریال نهایی خود مطمئن شوید که از مقرون به صرفه ترین متریال استفاده کنید که همچنان عملکرد قطعه را به درستی انجام دهد.

گیج های استاندارد ورق فلزی

هنگام طراحی قطعه خود از گیج های استاندارد ورق فلزی استفاده کنید. محدودیت ضخامت به هندسه قطعه بستگی دارد. مواد ضخیم تر ممکن است خم های قابل دستیابی را برای قسمت شما محدود کند. به همین دلیل طراحی به یک سنج معمولی برای کاهش هزینه های مرتبط با گیج های متغیر مهم است.

منابع مشخص را در نظر بگیرید

برخی از کارخانه های تولید فلز منابع مستقیم کارخانه را خریداری می‌کنند به این معنی که می‌توانند هزینه‌های مواد را از طرف مشتری خود مذاکره کنند. این سازندگان نه تنها می توانند در مورد قیمت های بهتر مذاکره کنند بلکه می توانند بر روی محصولات بهتر نیز مذاکره کنند. رابطه و تجربه آنها با این آسیاب ها به شما این امکان را می دهد که مستقیماً بدون انجام کارهای سنگین از آن بهره مند شوید. اگر آنها مستقیماً کارخانه بخرند این بدان معناست که آنها ابزاری برای خرید حمل، ذخیره و پردازش فولاد دارند.

ساخت ورق فلزی

ساخت ورق فلزی

ورق های ساده طراحی کنید

به طور کلی، هرچه قطعه شما پیچیده تر باشد، هزینه تولید آن بیشتر خواهد بود. به همین دلیل برای خم های زاویه دار ساده، با شعاع مساوی یا بیشتر از ضخامت ورق فلزی طراحی کنید. خمیدگی های کوچک روی قطعات بزرگ و ضخیم اغلب نادرست هستند و تولید آنها هم دشوار و هم پرهزینه است. هنگام طراحی قطعه خود، باید ساده ترین طراحی را هدف قرار دهید که قطعه به آن اجازه دهد مقرون به صرفه ترین باشد.

استفاده از تلورانس های تنگ را محدود کنید

معمولاً فقط چند سطح از یک قطعه وجود دارد که برای عملکرد آن حیاتی است. هرچه ویژگی های بیشتر با فراخوان های تلورانس بیشتر باشد گران تر خواهد بود. برخی از نمونه‌های این تلورانس‌ها شامل شعاع، قطر سوراخ و فواصل است. به همین دلیل شما فقط باید تلرانس های کلیدی را به ویژگی ها و سطوحی که برای عملکرد قطعه حیاتی هستند اختصاص دهید. هنگامی که استفاده از تلورانس های تنگ را محدود می کنید طراحی مقرون به صرفه تری ایجاد خواهید کرد.

جهت خمش یکنواخت را حفظ کنید

حفظ خمیدگی های یکنواخت در سرتاسر طراحی، مقرون به صرفه بودن آن را افزایش می دهد. خم ها در یک مکان باید در یک جهت طراحی شوند تا از تغییر جهت گیری قطعات جلوگیری شود که باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می شود. حفظ شعاع خمش ثابت، قطعات شما را مقرون به صرفه تر می کند، زیرا تولید آنها آسان تر خواهد بود.

از کارخانه های داخلی استفاده کنید

نزدیکی تنها بزرگترین مزیتی است که با تصمیم به شریک شدن با یک سازنده ورق فلزی محلی به دست می آورید. این بدان معناست که اگر می‌خواهید مطمئن شوید که امکانات مطابق با رضایت شماست به جای نیاز به یک سفر پرهزینه و وقت‌گیر به نقطه‌ای دیگر از جهان برای بازدید از امکانات و اطمینان از آنها به کارخانه های مشابه سربزنید.

یک کسب و کار محلی به این معنی است که جلسات آسان‌تر برگزار و هماهنگ می‌شوند، چه از طریق تلفن یا یک ملاقات حضوری واقعی، که اغلب سازنده‌تر است و انجام منظم آن آسان‌تر است. این بدان معناست که شما می‌توانید جزئیات بسیار بیشتری در مورد برنامه‌ها و اهداف کسب‌وکار وارد کنید و زمانی که نیاز به انجام هر گونه تنظیمات ناگهانی است یا مشکلی غیرمنتظره پیش می‌آید، حل آن با هم بسیار آسان‌تر است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که مطمئن شوید که شریک مناسب را پیدا کرده اید، این است که اهداف خود و موادی را که می خواهید با آنها کار کنید مشخص کنید. سپس آن را با سازنده فلز محلی که تجربه و توانایی انجام کارهای مورد نیاز شما را دارد هماهنگ کنید. اگر درست انجام شود، این می تواند یک شراکت تجاری مثمر ثمر و بلندمدت باشد.

ساخت ورق فلزی

ساخت ورق فلزی

نتیجه گیری

بسیار مهم است که هنگام انتخاب یک ساخت ورق فلزی تحقیقات خود را انجام دهید زیرا همه شرکت ها قادر به انجام کار با کیفیت یکسان نیستند. فروشگاه آهن سال‌ها تجربه دارد و مهارت‌های خود را در سراسر جهان تقویت می‌کند تا محصولی با کیفیت و ارزش نهایی قابل اندازه‌گیری را به مشتریان خود ارائه دهد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *