دسته‌بندی نشده

به دست آوردن قیمت دقیق ساخت فلز

تفاوت آلومینیوم و فولاد ضد زنگ

هنگام جستجوی شرکتی برای انجام پروژه ساخت فلز شما هزینه یک عامل اصلی است. ممکن است برای صرفه جویی در هزینه وسوسه شوید که کمترین قیمتی را که پیدا می کنید انتخاب کنید. با این حال همیشه ارزان‌تر با این قیمت‌ها بهتر نیست. متأسفان  اغلب متوجه می‌شوید که پایین‌ترین مظنه به‌ویژه مظنه‌ای که به‌طور قابل‌توجهی کمتر از سایر مظنه‌ها است در درازمدت هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت. در اینجا برخی از دلایلی وجود دارد که شما همیشه نباید ارزان ترین قیمت ساخت فلز را انتخاب کنید.

به دست آوردن قیمت دقیق ساخت فلز

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که در انتخاب یک شرکت تولید فلز می توانید مرتکب شوید این است که فرض کنید همه شرکت ها برابر هستند. اگر اینطور بود ارزان ترین قیمت بهترین قیمت بود. با این حال شرکت ها سطوح مختلف تجربه و صلاحیت های متفاوتی دارند. شرکت های مختلف نیز مقیاس های متفاوتی از عملیات خواهند داشت که اغلب می تواند بر سرعت اتمام پروژه شما تأثیر بگذارد. مهم است که شرکتی را انتخاب کنید که تجربه کافی داشته باشد تا شغل شما درست نباشد.

به دست آوردن قیمت دقیق ساخت فلز

به دست آوردن قیمت دقیق ساخت فلز

دلایل پیشنهاد قیمت پایین

یک پیشنهاد کم اغلب جذاب است، زیرا همه ما دوست داریم در پول خود صرفه جویی کنیم. با این حال مهم است که بدانید چرا قیمت پیشنهادی بسیار پایین است. در برخی موارد ممکن است کمتر باشد زیرا موارد خاصی از محدوده ممکن است از قلم افتاده باشد. یک شرکت با تجربه کمتر نیز ممکن است پیچیدگی های کار را دست کم بگیرد. به‌علاوه، یکی از نگران‌کننده‌ترین دلایلی که ممکن است قیمت پیشنهادی پایین باشد این است که شرکت به صنعت و کارمندانش ارزش کمتری می‌دهد و دستمزدهای کمتری را به آنها می‌دهد.

هزینه های پنهان یک پیشنهاد کم

علاوه بر دلایل مشکوک که ممکن است یک شرکت پیشنهاد کم داشته باشد احتمالاً با هزینه های پنهانی روبرو خواهید شد. یکی از بزرگ‌ترین هزینه‌های یک پروژه ساخت با قیمت پایین شلختگی کار است که منجر به ظاهر ضعیف پروژه شما می‌شود. در برخی موارد ممکن است با پروژه‌ای مواجه شوید که کار نمی‌کند و اغلب پس از گذشت مدت زمان گارانتی شکست می‌خورد. یکی دیگر از هزینه‌های پنهان یک کم بزرگ می‌تواند اتلاف زمان باشد چه نتیجه مدیریت زمان ضعیف باشد یا اتلاف وقت برای به‌ سرعت رساندن کارگران بی‌تجربه. در پایان روز یک پیشنهاد کم می تواند هزینه بیشتری برای شما داشته باشد.

شرکت با کیفیت ساخت فلز

اگرچه ممکن است با یک قیمت پایین در پروژه ساخت فلز خود وسوسه شوید اما واقعاً نباید به آن رضایت دهید. اگر به دنبال کار با کیفیت هستید به یک شرکت با کیفیت نیاز دارید. البته هزینه باید یک عامل باشد و هرگز نباید برای خدمات بیش از حد پرداخت کنید. با این حال شما نباید صرفاً به دلیل قیمت پایین به یک شرکت تولید فلزات زیرپاره بسنده کنید. برای بهترین نتیجه ممکن در پروژه خود به ارزان ترین قیمت اکتفا نکنید.

اگر به دنبال یک شرکت تولید فلز برای کمک به تکمیل آخرین پروژه خود هستید ضروری است که بدانید چگونه می توانید یک تخمین دقیق به دست آورید. اگر درک مبهمی از پروژه خود دارید ممکن است با یک تخمین سوخته شوید. چه به دنبال استخدام یک تیم برای یک پروژه کوچک که در روز انجام می شود یا یک پروژه ساخت فلز ظریف و طولانی، از این باورهای غلط رایج دوری کنید تا دقیق ترین برآورد را بدست آورید.

به دست آوردن قیمت دقیق ساخت فلز

به دست آوردن قیمت دقیق ساخت فلز

کارخانه های تولید فلز

کارخانه های زیادی وجود دارند که می توانند نمونه اولیه را از طریق تولید تهیه کنند، با این حال، اگر به برخی از خدمات طراحی نیاز دارید البته همه شرکت های تولید فلز خدمات طراحی ارائه نمی دهند یا نقشه یکی از شایستگی های اصلی خود را ارائه نمی دهند. صرف نظر از اینکه آیا به خدمات طراحی نیاز دارید مهم است که بفهمید آیا شرکت توانایی پیگیری در صورت نیاز به آنها را دارد یا خیر.

از شرکت بپرسید که آیا آنها توانایی کار بر اساس طرح را دارند و همچنین می توانند تمامی مقاطع فولادی مربوط به ساخت و ساز را در اختیار شما قرار دهند. آیا آنها می توانند بدون کمک طرح اولیه از ابتدا شروع کنند؟ دریافت پاسخ به این سوالات ارتباط با شرکای تامین را در طول کل فرآیند آسان می کند. و اگر شما به اشتباه فرض کنید که شریک آینده شما دارای قابلیت های طراحی است در حالی که آنها در واقع همچین توانایی را ندارند به ناچار پول و زمان خود را هدر خواهید داد.

کارشناسان فروش فولاد

جزئیاتی که فروشندگان به دنبال آن هستند، عواملی هستند که تأثیر قطعی بر قیمت گذاری دارند. خواه ویژگی های جزایر قطعه و کمیت مورد نیاز باشد یا مواد و منبع آن – همه این موارد بر نحوه تولید قطعه و با چه هزینه ای تأثیر می گذارد. همانطور که می دانید مواردی وجود دارد که قیمت را تکمیل می کند.

گاهی اوقات خریدار یک نماینده خرید است که از تمام جزئیات طراحی و نکات ظریف مشخصات قطعه بی اطلاع است. در حالت ایده‌آل تیم و کارشناسان فروش فولاد به هر خریدار کمک می‌کند تا اطلاعات لازم را برای هدایت آنها در فرآیند جمع‌آوری کند. اگر شرکتی که به دنبال آن هستید کارشناسان با تجربه و دقیقی نداشته باشد، این یک نگرانی بزرگ است و ممکن است در دراز مدت برای شما هزینه داشته باشد.

موارد اولیه ساخت مقاطع فولادی

بسیار مهم است که اندازه، وزن و حجم مواد برای محصول نهایی ساخته شده را درک کرده و به طور موثر ارتباط برقرار کنید – اجتناب از سوالات ذاتی مرتبط با مواد شما باعث عدم دقت در تخمین‌های شما می‌شود. در حالی که مهم است تا حد امکان در مورد اطلاعات مواد خود دقیق باشید. همچنین ارزش این را دارد که در نظر بگیرید که چگونه استعداد شرکت سازنده با محدوده پروژه شما هماهنگ است.

برخی از شرکت‌ها در انواع مختلف مواد تخصص دارند بنابراین مهم است که بدانید نه تنها پایگاه عرضه بالقوه شما در چه زمینه‌ای توانایی دارد بلکه مهم است که بدانید هر تامین‌کننده برای چه چیزی شناخته شده است و در آن تخصص دارد. برخی از رایج‌ترین مواد خام مورد استفاده توسط شرکت‌های تولید فلز شامل صفحات می‌شود. فلز شکل گرفته یا منبسط شده، میلگرد فولاد گرم و نرم – انوع پروفیل ها و قوطی و غیره.

به دست آوردن قیمت دقیق ساخت فلز

به دست آوردن قیمت دقیق ساخت فلز

کمترین پیشنهاد به کمترین هزینه منجر می شود

یکی از عوامل اصلی که همیشه باید در نظر بگیرید، هزینه تولید محصول است. با این حال این به تنهایی وجود ندارد. بسیار مهم است که به هزینه کل زنجیره ارزش توجه کنید تا از متحمل شدن هزینه های نامرئی که صرفاً با تمرکز بر قیمت سفارشی سازنده فلز به دست می آید جلوگیری کنید. فراتر از این مطمئن شوید که تمامی محصولاتی که سفارش داده اید را با جزییات تحویل داده اند. برخی از شرکت‌های تولید فلز سفارشی قیمت تولید پایینی را ارائه می‌کنند و سپس راه‌هایی برای در نظر گرفتن هزینه‌های اضافی برای شما پیدا می‌کنند که تحت هزینه‌ها پنهان می‌شوند. علاوه بر این، تحویل دیرهنگام و کیفیت پایین می تواند هزینه های زیادی را در محل کار به شما تحمیل کند.

نتیجه گیری

بسیار مهم است که هنگام انتخاب شرکت ساخت مقاطع فولادی تحقیقات خود را انجام دهید زیرا همه شرکت ها قادر به انجام کار با کیفیت یکسان نیستند. فروشگاه آهن سال‌ها تجربه دارد و مهارت‌های خود را در سراسر جهان تقویت می‌کند تا محصولی با کیفیت و ارزش نهایی قابل اندازه‌گیری را به مشتریان خود ارائه دهد. قیمت روز ورق و تمامی مقاطع دیگر فولادی یکی از مهمترین موارد برای تمامی مشتریان و خریداران می باشد که به صورت روز مره در قسمت لیست محصولات میتوانید قیمت محصولات مورد نیاز خود را مشاهده کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *