دسته‌بندی نشده

کاربرد قوطی و پروفیل های مربعی

چگونه فولاد ابزار را سخت کنیم؟

اگرچه میلگردهای فولادی اشکال مختلفی دارند هندسه میلگردهای فولادی مربع آنها را قوی تر می کند زیرا فشار را بهتر از میلگردهای گرد تحمل می کنند. قوطی و پروفیل های مربعی فولاد ضد زنگ نیز در برابر خوردگی مقاومت می‌کنند و به خوبی سایش می‌شوند در حالی که روکش‌های مختلف آنها را برای کاربردهای بهتر مفید می‌سازد.

قیمت پروفیل های مربعی فولادی جزو مهمترین مولفه ها برای خریدران می باشد که در ساخت مجموعه ای از قطعات صنعتی استفاده می شود. آنها در کشاورزی، نفت و گاز، ابزار و قالب، دفاع، ریل و صنایع تولید برق استفاده می شوند. در اینجا چند کاربرد متداول که پروفیل های مربعی فولادی برای آنها استفاده می شود آورده شده است.

کاربرد قوطی و پروفیل های مربعی

تعدادی پوشش را می توان روی پروفیل های فولادی ضد زنگ اعمال کرد که چیزی بیش از ظاهر را تغییر می دهند. پوشش های مختلف برای کاربردهای مختلف استفاده می شود. سه پوشش متداول برای میلگردهای مربعی فولاد ضد زنگ عبارتند از:

روکش های برس خورده درخشندگی ظریفی را ارائه می دهند که دارای یک الگوی متمایز ساخته شده از خطوط موازی است و ظاهری تزئینی به آن می دهد که خیلی براق نیست. فولاد برای تهویه مطبوع لوازم خانگی و آبگرمکن اغلب به این روش تمام می شود.

روکش‌های مات کم‌هزینه‌ترین هستند و ظاهری کسل‌کننده دارند بنابراین در شرایطی که زیبایی‌شناسی مشکلی ندارد یا نیاز به پرداخت بیشتر است استفاده می‌شود. این تکنیک تکمیل اغلب برای تجهیزات مورد استفاده در صنایع شیمیایی خشک شویی و لباسشویی کاغذ و صنایع دارویی استفاده می شود.

روکش های آینه با پولیش فولاد ضد زنگ ساخته می شوند و آن را بسیار بازتابنده می کنند. این پوشش آسیب‌های سطحی را می‌پوشاند تمیز کردن را آسان‌تر می‌کند و ظاهر را بهبود می‌بخشد بنابراین برای مواردی مانند روکش‌های ستون، تزئینات، آینه‌های فولادی و پوشش دیوار استفاده می‌شود.

کاربرد قوطی و پروفیل های مربعی

کاربرد قوطی و پروفیل های مربعی

قوطی و کنسرو با قوطی و پروفیل

کارخانه های نوشابه سازی از ظروف استیل ضد زنگ برای نگهداری محصول خود استفاده می کنند. این خمره‌ها اغلب با قیمت پروفیل های مربعی فولادی که معمولاً نورد سرد می‌شوند، تقویت می‌شوند. قدرت آنها به آنها اجازه می دهد تا وزن زیادی را تحمل کنند.

نرده و دروازه قوطی و پروفیل

حصار فولادی وسیله ای را ارائه می دهد که از طریق آن صاحبان خانه می توانند از اموال خود محافظت کنند و در عین حال منظره ای بدون مانع در خارج از زمین خود ایجاد کنند. نرده ها و دروازه های فولادی مربعی محکم و از نظر زیبایی شناسی دلپذیر هستند.

مبلمان با قوطی و پروفیل

از آنجایی که پروفیل های فولادی به راحتی جوش داده می شوند و خم می شوند، انعطاف پذیری آنها باعث می شود تا برای طیف متنوعی از مبلمان به خوبی کار کنند. اغلب برای ساختن پایه برای نیمکت، صندلی، میز و چهارپایه استفاده می شود. به این ترتیب، پروفیل های فولادی مربع به عنوان یک گزینه قوی و جذاب برای مبلمان مدرن عمل می کنند.

ساخت عمومی با قوطی و پروفیل

هنگامی که صحبت از تولید می شود پروفیل های فولادی مزایای متعددی را ارائه می دهند. تطبیق پذیری و استحکام میلگردهای مربعی فولادی آنها را برای ساخت اجزای فلزی مانند پیچ، بست مهره و پیچ عالی می کند. ماشین آلاتی که از این قطعات فولادی استفاده می کنند به آنها کمک می کند در برابر سرما مقاومت کنند و بارهای سنگین را حمل کنند.

موانع حفاظتی با قوطی و پروفیل

پروفیل ‌های مربع فولادی نورد گرم به راحتی قالب‌گیری می‌شوند و تقریباً به هر شکلی که نیاز باشد قبل تبدیل هستند بنابراین برای ساخت موانع محافظ عالی هستند. به عنوان مثال از آنها برای قیمت پروفیل های سارق برای جلوگیری از نفوذ متجاوزان استفاده می شود و همچنین می توان آنها را در قفس هایی برای ایمن نگه داشتن تجهیزات استفاده کرد.

نرده با قوطی و پروفیل

نرده های ساخته شده از قوطی و پروفیل های مربعی فولاد ضد زنگ در معماری مدرن ظاهر می شوند و اغلب توسط طراحان داخلی امروزی مورد استفاده قرار می گیرند. فولاد ضد زنگ نه تنها پله‌های چوبی یا کاشی‌شده را شیک نشان می‌دهد بلکه نسبت به سایر گزینه‌ها هزینه کمتری نیز دارد.

کاربرد قوطی و پروفیل های مربعی

کاربرد قوطی و پروفیل های مربعی

نتیجه گیری

فروشگاه آهن طیف گسترده ای از محصولات فولادی ضد زنگ از جمله پروفیل های مربعی را ارائه می دهد. این شرکت اینها را در درجه‌های محبوب عرضه می‌کند. اگرچه پروفیل ‌های فولادی در طول‌های ثابت هستند، برخی از اندازه‌ها را می‌توان سفارشی کرد و برش داد. این شرکت علاوه بر این گزینه های حمل و نقل سریع را برای رساندن محصولات به مشتریان در عرض چند روز ارائه می دهد.

خدمات پرداخت نیز در دسترس است و سطوح را از نظر زیبایی برای اثاثیه منزل و کاربردهای معماری دلپذیر می کند. سطوح را نیز صاف می کند تا یکنواخت و شوند که به ویژه برای کاربردهای نظامی مهم است. گزینه‌های تکنیک‌های تکمیل عبارتند از صاف کردن، آبکاری الکتریکی، پرداخت ساینده و موارد دیگر. برای اطلاعات بیشتر در مورد محصولات و خدمات همین امروز با ما تماس بگیرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *