دسته‌بندی نشده

اندازه های استاندارد ورق فولادی ضد زنگ

ورق فولادی

در فروشگاه آهن ما می دانیم که مشتریان ما برای استفاده از محصولات فولاد ضد زنگ با بالاترین کیفیت برای کاربردهایشان در طیف گسترده ای از صنایع روی ما حساب می کنند اما برای اطلاعات مفید نیز به ما اعتماد دارند. اگرچه ما طیف گسترده ای از انواع محصولات فولادی ضد زنگ را ارائه می دهیم یکی از رایج ترین سوالاتی که دریافت می کنیم ورق فولادی ضد زنگ است.

مشتریان بالقوه ما اغلب می پرسند اندازه استاندارد ورق های فولادی ضد زنگ چقدر است؟ از آنجایی که پاسخ به این سوال دست کم پیچیده است تصمیم گرفتیم در یک پست به آن بپردازیم. اگر در مورد اندازه ورق فولاد ضد زنگ کنجکاو هستید به خواندن ادامه دهید.

اندازه های استاندارد ورق فولادی ضد زنگ

در حالی که معمولاً سؤال می شود که اندازه استاندارد ورق های فولادی ضد زنگ چیست ما به سرعت تصحیح می کنیم که در واقع چند اندازه استاندارد وجود دارد. مانند سایر مواد مانند چوب کاغذ و پارچه چند اندازه معمولی وجود دارد که می تواند برای طیف وسیعی از کاربردها کار کند. هنگامی که قصد سفارش ورق فولادی ضد زنگ را دارید اندازه های استانداردی که می توانید انتخاب کنید 6×1.5، 6×2 و 12×2 است.

بسیاری از افراد را شگفت زده می کند که بدانند این اندازه های مختلف را می توان به روش های مختلفی برش داد – و این بر نحوه سفارش آنها تأثیر می گذارد. به عنوان مثال این اندازه ها می توانند برش پلاسما برش واترجت یا برش با اره نواری یا لیزر باشند. در حالی که نتیجه نهایی فقط کمی متفاوت است، ممکن است یک سبک برش متفاوت بر اساس کاربرد مورد نظر ورق فولاد ضد زنگ توصیه شود.

ورق فولادی

ورق فولادی

سفارشی سازی برای ورق های فولادی شما

فقط به این دلیل که اندازه های استاندارد در دسترس هستند به این معنی نیست که آنها تنها گزینه های شما هستند! یک تهیه کننده فولاد ضد زنگ خبره مانند فروشگاه آهن این قابلیت را دارد که بر اساس مشخصات هر مشتری، اندازه های برش سفارشی را ارائه دهد. ما می دانیم که مشتریان ما در کار برش فولاد نیستند، بنابراین ما وظیفه خود را بر آن می گذاریم تا آنچه را که نیاز دارند به آنها بدهیم.

فرض کنید برای برنامه خود به یک قطعه 12×2 نیاز دارید. ما با کوچکترین اندازه استاندارد خود شروع می کنیم، سپس آن را به 6×2 برش می دهیم. به همین راحتی است. فقط به این دلیل که چیزی که می خواهید به عنوان اندازه استاندارد در نظر گرفته نمی شود به این معنی نیست که در دسترس نیست.

انتخاب سایز ورق های فولادی

حتی اگر یکی از اندازه های استاندارد را انتخاب کنید چندین جزئیات دیگر وجود دارد که می تواند سفارش شما را ثبت کند. ابتدا سایز ورق خود را انتخاب کنید. یک تامین کننده قابل اعتماد فولاد ضد زنگ مانند فروشگاه آهن طیف گسترده ای از سایزها را برای انتخاب ارائه می دهد و حتی به شما کمک می کند تا بهترین را برای برنامه خود انتخاب کنید.

بعد می توانید نوع ورق را انتخاب کنید. این به نحوه پرداخت سطح ورق مربوط می شود. شما می توانید آنیل شده را انتخاب کنید که صاف به نظر می رسد اما براق نیست یا یک ورق پرداخت شده را انتخاب کنید. سطح استاندارد پولیش شماره 4 است و بالاترین سطح آینه ای شماره 8 است.

ورق فولادی

ورق فولادی

انتخاب درجه ورق فولادی ضد زنگ مناسب

هنگامی که به دنبال یک ورق فولادی ضد زنگ می‌گردید مهم است که تفاوت‌های اساسی را بدانید. گریدهای مختلف دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که آنها را برای کاربردهای خاص ایده آل می کند. بسیاری از پروژه ‌های ساخت و ساز به مواد خاصی بستگی دارند و به همین دلیل است که قبل از خرید ورق‌ها صفحات یا پروفیل های ضد زنگ درک و مقایسه نمرات ضروری است.

به عنوان مثال اگر جوشکاری دغدغه اصلی شما برای ورق فولادی ضد زنگ یا ورق ضد زنگ است فولاد ضد زنگ 304 دوام و قابلیت های تقویتی را ارائه می دهد. این همچنین یک درجه مواد است که در دماهای نسبتاً بالا عمل می کند و آن را برای کاربردهای صنعتی معماری و حمل و نقل ایده آل می کند. در مقایسه فولاد ضد زنگ 316 برای کاربردهایی که به مقاومت در برابر خوردگی شدیدتری نیاز دارند بهینه است.

با توجه به افزایش سطح مولیبدن موجود در ترکیب آن مقاومت در برابر خوردگی را افزایش می دهد اما ماشینکاری به این راحتی نیست. این ماده معمولاً در کاربردهای نزدیک به محیط های خورنده مانند اسیدها مواد شیمیایی و آب نمک استفاده می شود. اینها فقط چند نمونه از این هستند که چگونه گریدهای ورق فولادی ضد زنگ ترکیبات ویژگی ها و مزایای خاصی را بسته به کاربرد ارائه می دهند. با درک تفاوت‌های درجات ورق فولادی ضد زنگ این امکان را به شما می‌دهد تا با در نظر گرفتن کیفیت و تضمین موفقیت پروژه خود را انتخاب کنید.

ورق فولادی

ورق فولادی

نتیجه گیری

در فروشگاه آهن کارشناسان ما می‌توانند به هر یک از سؤالات یا نگرانی‌های شما در مورد گریدهای فولاد ضد زنگ پاسخ دهند و در فرآیند خرید به شما کمک کنند. با ما تماس بگیرید یا امروز برای پروژه خود پیشنهاد قیمت دریافت کنید.

در فروشگاه آهن ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا از سفارش ورق فولادی ضد زنگ خود بیشترین بهره را ببرید. درست مانند سوال اندازه استاندارد ورق های فولادی ضد زنگ چقدر است ما همیشه خوشحال هستیم که به هر اطلاعاتی که کمک کند پاسخ و ارائه دهیم. اگر آماده شروع سفارش خود هستید یا سؤالی دارید همین امروز با ما تماس بگیرید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *